Zadzwoń dzisiaj: 0048 512 956 102
Home /

Dlaczego BKZ

image1_2
Janowiak Andrzej
Ujawniam: Zbuduj dochód pasywny 5000 zł/mies. i ciesz się nim do końca życia.
  • Tworzę Biznesowe kluby Zdrowia. Chciałbym się z Tobą spotkać i zaproponować Ci współpracę. Chciałbym żebyś poznał korzyści wynikające z tej współpracy.
Wpisz swój adres e-mail poniżej, aby uzyskać natychmiastowy dostęp ...
We value your privacy and will never spam you
Co mówią nasi liderzy
stock-1Łukasz Kołodziej
Dyrektor Krajowy 20000 zł/mies.


"Łukasz często powtarza swoim współpracownikom: „Jestem przekonany, że narzekanie jest zdecydowanie najgorszą rzeczą, jaką mógłbyś zrobić zarówno dla swojego zdrowia, jak i stanu portfela. Głęboko wierzę w prawdziwość uniwersalnego prawa, które mówi, że to, na czym się koncentrujesz, rośnie"
stock-2Piotr Gotowicki
Dyrektor Krajowy 20000 zł/mies.


"Nikt nie rodzi się fachowcem, również Piotr długo szukał swojej drogi. Przez 16 lat działał w biznesach tradycyjnych, które w wieku 36 lat porzucił na rzecz marketingu sieciowego. Według Piotra, biznes tradycyjny nie jest zły, ale może się zdarzyć, że gdy nie wyjdzie, wpada się w długi, które mogą zniszczyć życie.."
stock-3Dietmar Dahmen
Dyrektor Krajowy 20000 zł/mies.


"Kluczem do sukcesu jest dla niego rozwój osobisty. Możliwość współpracy z zawodowymi trenerami oraz korzystanie z narzędzi, które są wg niego najważniejszym czynnikiem eliminującym efekt „głuchego telefonu”, pozwalają zwykłym ludziom osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty."
stock-4Tomasz Zabawa
Dyrektor Generalny 80000 zł/mies


"Po 17 latach pracy, kiedy osiągnął wszystko, co było do osiągnięcia na pierwszej linii sprzedaży, dobrowolnie się zwolnił. Postanowił całkowicie oddać się wolnej przedsiębiorczości, współtworząc nowy trend w gospodarce oraz nową jakość w świecie biznesu, zdrowia i rozwoju osobistego oparty o ideę SoftMarketingu. W ramach współpracy z DuoLife zaczął korzystać też z Programu Flotowego i obecnie jest właścicielem Mercedesa E Klasy."
stock-5Norbert Warzyszyński
Dyrektor Generalny 80000 zł/mies.


"Norbert to charyzmatyczny szkoleniowiec, mentor i przyjaciel. Najpierw buduje ludzi, a dopiero później biznes - zawsze na pierwszym miejscu stawiając wartości. W wywiadzie dla DuoLife Magazine powiedział: "Jeżeli mówisz sobie „nie potrafię”, „nie mogę tego zrobić” pamiętaj! To bzdura, w którą uwierzyłeś. Musisz to zmienić, ponieważ da się to zrobić, a ja jestem tego żywym przykładem. Potrzebujesz tylko odpowiedniego środowiska, pozytywnego nastawienia i ciągłego działani"
Copyright 2018 - Janowiak Andrzej - All Rights Reserved