Zadzwoń dzisiaj: 0048 512 956 102
Home /

Dlaczego Duolife

Drogi Czytelniku

Moja mama mieszka z nami i od dzieciństwa kiedy byłem przeziębiony to  dawała mi czosnek. Kiedy bolał mnie brzuch to obowiązkowo serwowała mi herbatkę z rumianku. Jak dużo mieliśmy energii bez naszych napojów gazowanych i słodzonych.

Przypomniałem sobie to teraz , kiedy zauważyłem, jak często rząd usuwa chemię z rynku po tym jak ludzie ją przez lata spożywali. Zacząłem się zastanawiać  czy to co jem dzisiaj nie będzie zakazane jutro.

Przypomniałem sobie o wielu chemikaliach które jadłem. Prawie wszystko zawiera jakieś dodatki. Czytałam o tym, jak naukowcy udowodnili, że niektóre z nich są w stanie powodować ciężkie choroby. Jak proste rzeczy, takie jak tabletki od bólu głowy są wstanie wywoływać inne powikłania.

Byłem zaskoczony ilością produktów spożywczych, które są prawie zupełnie ”fałszywe”-większość dobrych składników została zamieniona przez sztuczne substytuty.

Czytasz o takich zagrożeniach dla swojego życia prawie codziennie. Prawie w każdej gazecie i magazynie.

Znam jednak tylko jedną firmę, która powie Ci szczerze i otwarcie, jak możesz poradzić sobie z tymi problemami… co warto zrobić, aby żyć zdrowo w świecie, który nas otacza.

Jeśli kiedykolwiek poznałeś DUOLIFE lub byłeś na kampaniach "Żyję Świadomie" prowadzonych w całej Polsce to wiesz, jaki firma ma styl. Praktyczny, łatwy do zrozumienia. Taki „stąpający twardo po ziemi”. Są to kampanie, po które sięga ponad 3000 ludzi miesięcznie, aby znaleźć w nich porady, których nie mogą znaleźć w żadnych innych czasopismach  nawet medycznych, czasami są to także lekarze.

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o DUOLIFE, chciałabym wysłać Ci materiały z którymi będziesz mógł się zapoznać. Jestem pewny, że pomysły na dobre samopoczucie, które dzięki nich poznasz będą tak stymulujące jak świeże powietrze.

Aby otrzymać bez żadnych zobowiązań materiały o DUOLIFE i prowadzonej kampanii "Żyj Świadomie" postąp wg. poniższych 3 pkt.:

  1. Na końcu strony zapisz swój email.
  2. Wyślę Ci materiały na pocztę e-mail i włączę Cię do mojej testowej poczty gdzie na bieżąco będziesz dostawał aktualne wiadomości.
  3. Koniecznie potwierdź w swoim e-mailu otrzymaną wiadomość zapisu do mnie.

Czyż nie jest to ciekawa oferta? Ułatwiłem to tak prosto, ponieważ zależy mi na tym, abyś przekonał się jak wiele wartości może wnieść DUOLIFE do Twojego życia.Dlaczego wiele wartości? Ponieważ  Kampanie DUOLIFE jest najtańszym i najskuteczniejszym sposobem dotarcia do najbardziej rzetelnych informacji medycznych... do alternatywnych rozwiązań, które pomogą CI czuć się dobrze bez korzystania z leków ani zabiegów chirurgicznych… do naturalnego i zdrowego podejścia do życia.

DLACZEGO POTRZEBUJESZ DUOLIFE?

To szczere pytanie. Odpowiedz składa się z trzech elementów:

  1. DUOLIFE próbuje znaleźć dla Ciebie rozwiązania, które pomogą CI czuć się dobrze i żyć zdrowo pomimo wszelkich przeciwności. Otwórz jakikolwiek magazyn albo gazetę i prawdopodobnie przeczytasz po raz kolejny o jakimś środku chemicznym w Twoim otoczeniu... o kolejnym ulepszaczu w żywności ... o czymś co może skrócić długość Twojego życia, o czymś co prawdopodobnie wywołuje raka albo problemy z sercem.To takie smutne, że tak wielu ludzi blokuje te informacje w swoich umysłach. Po prostu przyzwyczajają się do nowych zagrożeń. Próbują udawać, że nie istnieją. To oczywiście nie sprawia, że zagrożenia przestają istnieć, to nie sprawia ze życie staje się zdrowsze, dłuższe i bardziej szczęśliwe...DUOLIFE  próbuje Cię ostrzec przed zagrożeniami, ale na tym nie koniec. Każda kampania " Żyj Świadomie" prowadzona w różnych miastach Polski i Europy wyjaśnia co można zrobić, aby ich uniknąć... i w wielu przypadkach naprawić, to co się już wydarzyło .
  2. Kampania DUOLIFE powie Ci więcej niż jest w stanie powiedzieć Ci lekarz.Dzisiaj lekarstwa i zabiegi chirurgiczne to nie jedyne możliwości, jakie masz. Są też inne opcje. Opcje, które są bezpieczniejsze, tańsze, łagodniejsze niż te, znane z tradycyjnej medycyny. Coraz wyraźnie odkrywamy, że wielu dzisiejszych lekarzy, nie zdaje sobie z nich sprawy. Jak więc możesz spodziewać się , że powiedzą Ci o nich?DUOLIFE chce być Twoim łącznikiem. Dowiesz się, jak działa Twoje ciało... czego potrzebuje do lepszego funkcjonowania.... DUOLIFE może sprawić że będziesz o wiele bardziej świadomym pacjentem (w końcu Twoje zdrowie to Twoja odpowiedzialność).
  3. System Lepszego Zdrowia "Żyj Świadomie" daje rezultaty. Gdyby tak nie było to my nie byłybyśmy najlepiej sprzedającą się Marką Zdrowia i nie mielibyśmy 580% wzrostu w tym roku.

Nie obiecujemy cudów, nie oferujemy natychmiastowych uleczeń.

Jedynie, co mówimy, to ze jeśli chcesz cieszyć się lepszym zdrowiem... ...jeżeli chcesz żyć dłużej.. być bardziej aktywnym... jeśli chcesz się wyleczyć się prawdziwie, nie tylko zaleczyć symptomy...

jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat zdrowego życia w tym niezdrowym świecie... to DUOLIFE i kampanie 'Żyj Świadomie" może pokazać CI -krok po kroku- co należy zrobić, aby zrealizować swoje cele.

Czy nie warto skorzystać z takiej oferty? Oczywiście mogę tak pisać o DUOLIFE. Mogę podzielić się wieloma doświadczeniami, które udowadniają, że system Lepszego Zdrowia pomógł mi doskonale... wymienić poruszające wyznania ludzi .. ale zaoszczędzę Ci czasu.

Jedno Twoje spojrzenie jest warte tysiąca słów w reklamie, a DUOLIFE jest w stanie mówić samo za siebie i to naprawdę mocno.

ODBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE i podaj swój e-mail  i zbadaj jak działa DUOLIFE– nowoczesny system doskonałego samopoczucia.

Ja też korzystam z tego systemu i muszę Ci powiedzieć, że czuję się i wyglądam lepiej – właśnie z tego powodu. Pomogło mi to, teraz może pomóc także Tobie.

Mam nadzieję, że przetestujesz DUOLIFE. Mam nadzieję, że każdy to zrobi. Potrzebujemy w naszym życiu więcej „prawdziwych” rzeczy a mniej sztucznych

Z poważaniem

Andrzej Janowiak