Zadzwoń dzisiaj: 0048 512 956 102
Home /

Prezentacja BKZ

Zdrowie. Dochód Pasywny. Rozwój Osobisty.
Brama Zdrowia. Brama Dochodu Pasywnego. Brama Rozwoju Osobistego
Dlaczego DUOLIFE:

1000% wzrostu w latach 2015-2017

Człowiek w Centrum Uwagi

Nowoczesny marketing

image3_7
image2_12
Dlaczego kilkadziesiąt tysiecy  ludzi korzysta z Duolife?
image3_7
Wpisz swoje imię i adres e-mail poniżej...
Zaznaczając to pole, zgadzam się na warunki korzystania
Zaznaczając to pole, zgadzam się otrzymywać e-maile promocyjne
Natychmiastowy dostęp do informacji
Cenimy Twoją prywatność i nigdy nie spamujemy
image2_12
DLACZEGO POTRZEBUJESZ DUOLIFE?
To szczere pytanie. Odpowiedz składa się z trzech elementów:
Żyj_Świadomie
  1. Brama Zdrowie. DUOLIFE próbuje znaleźć dla Ciebie rozwiązania, które pomogą CI czuć się dobrze i żyć zdrowo pomimo wszelkich przeciwności. Otwórz jakikolwiek magazyn albo gazetę i prawdopodobnie przeczytasz po raz kolejny o jakimś środku chemicznym w Twoim otoczeniu... o kolejnym ulepszaczu w żywności ... o czymś co może skrócić długość Twojego życia, o czymś co prawdopodobnie wywołuje raka albo problemy z sercem. To takie smutne, że tak wielu ludzi blokuje te informacje w swoich umysłach. Po prostu przyzwyczajają się do nowych zagrożeń. Próbują udawać, że nie istnieją. To oczywiście nie sprawia, że zagrożenia przestają istnieć, to nie sprawia ze życie staje się zdrowsze, dłuższe i bardziej szczęśliwe...DUOLIFE  próbuje Cię ostrzec przed zagrożeniami, ale na tym nie koniec. Każda kampania " Żyj Świadomie" prowadzona w różnych miastach Polski i Europy wyjaśnia co można zrobić, aby ich uniknąć... i w wielu przypadkach naprawić, to co się już wydarzyło .
Brama Uzyskania Dochodu Pasywnego.
2. Brama Dochodu Pasywnego DUOLIFE. Koncepcja Softmarketingu łączy w sobie przestrzeń w której możemy realizować zdrowie finansowe. Koncepcja wykorzystania dźwigni czasu sprawia że szybko zaczniesz realizować swoje marzenia. DUOLIFE może sprawić że będziesz o wiele bardziej świadomym człowiekiem (w końcu Twoje zdrowie i finanse to Twoja odpowiedzialność).
Przechwyć_2017_12_20_14_20_52_368
einstein
Brama Rozwoju Osobistego.
3.Brama rozwoju osobistego. Daje nam szybkie rezultaty. Gdyby tak nie było to my nie byłybyśmy najlepiej sprzedającą się Marką Zdrowia  i nie mielibyśmy 1000% wzrostu w latach 2016 i 2017.
To fajne ... Ale co mam zrobić?

Kliknij w link "Zacznij już teraz"
Zostając klubowiczem wybierasz dowolny zestaw produktów które potrzebujesz, nie zobowiązujesz się do zakupu na żadną narzuconą z góry sumę. Jeżeli masz wątpliwości jakim pakietem należy zacząć to polecam nieobligatoryjnie pakiet " DuoLife MIX VIP" a w nim więcej produktów gratisowych.  

Zacznij czytać o produktach.
Po udanej rejestracji, zapoznaj się z wirtualnym biurem zwłaszcza z zakładką "Baza wiedzy".
Fundacja powstała aby promować działania na rzecz poprawy zdrowia społeczeństwa. Głównym celem Fundacji jest edukacja zdrowotna szczególnie w zakresie profilaktyki.
Fundacja działa na terenie całej Polski, organizując konferencje na temat profilaktyki zdrowia. Głównym celem tych konferencji jest propagowanie aktywnego stylu życia, dbanie o zdrowie fizyczne I psychiczne, oraz promocja zachowań prozdrowotnych.

Formularz kontaktowy
Wypełnij dane kontaktowe. W ciągu 1 dnia roboczego skontaktuję się z Tobą.
Jak Duolife pomaga w budowaniu Zdrowia!
Konferencja " Żyj Świadomie"
FB_IMG_1493089565356

Fundacja Na rzecz Świadomego Życia powstała aby promować działania na rzecz poprawy zdrowia społeczeństwa. Głównym celem Fundacji jest edukacja zdrowotna szczególnie w zakresie profilaktyki.
Nazwa Fundacji przypomina o tym, że nasze życie zależy od nas samych. Żyć Świadomie, to znaczy dbać o rozwój, aktywność fizyczną i psychiczną, która ma wpływ na naszą przyszłość i życie teraźniejsze.
Fundacja działa na terenie całej Polski, organizując konferencje na temat profilaktyki zdrowia. Głównym celem tych konferencji jest propagowanie aktywnego stylu życia, dbanie o zdrowie fizyczne I psychiczne, oraz promocja zachowań prozdrowotnych,

Dr. Piotr Kardasz niesamowity człowiek z wieloletnim naukowym doświadczeniem, który “czyta naturę”. Mocno zaangażowany jako jeden z prelegentów w Kampanie Społeczną Żyję Świadomie. Biolog, pedagog i dziennikarz. Specjalista w dziedzinie fitoremediacji. Współtwórca oraz Szef Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia. Jego życiową pasją jest szerzenie wiedzy dotyczącej zdrowia i odpowiedzialnego trybu życia.

Piszą i mówią o nas w mediach.
Przechwyć_2017_12_20_14_19_14_461
Krajowe i zagraniczne media zauważają sukces Duolife.
FB_IMG_1511686109692
FB_IMG_1511686136384
image3_7
image2_12
Nie Czekaj Na Pieniądze I Sukces - Spraw, By Do Ciebie Przyszły.

Ciężko pracujesz każdego dnia, ale niestety coś nie wychodzi. Twoja firma się nie rozwija, twoje dochody nie wzrosły, masz dużo niedokończonych projektów życia.

Zaczynasz swój dzień z pewnym oporem o 8 rano ale niestety niewiele osiągasz do 5 po południu. Walczysz o to, żeby zostać do późna, żeby zarobić co najmniej tyle, żeby wyżywić rodzinę.

Jest tyle innych rzeczy, które wolałbyś robić. Istnieje tak wiele rzeczy stojących na drodze do sukcesu.

Patrzysz na to, co osiągnąłeś w już zeszłym roku i jesteś zły. Dlaczego nie masz  więcej pieniędzy? Dlaczego nie możesz zabrać rodzinę na wymarzone już wakacje? 

Masz tyle nadziei i marzeń. Zazdrościsz ludziom, którzy zdają się robić tak wiele w tak krótkim czasie.

smutne wieści, ale także zachęta jest taka, że ​​...

Coś Trzeba Zmienić ...

Wielu Ludzi Sukcesu Działa Mniej Niż Ty ...

Patrzysz na ludzi, którzy pracują tak samo jak ty, ale zarabiają znacznie więcej. Mają o wiele więcej pieniędzy ... ale nie pracują ciężej. Jaki jest ich sekret?

Znam tak wielu ludzi, którzy osiągają sukcesy w Duolife, ponieważ znają modele biznesowe, których ty potrzebujesz. Mają potrzebne narzędzia, mają pomysły, których ty potrzebujesz. Nie Możesz Czekać Na Sukces - Potrzebujesz go TERAZ.

Chcesz poznać sekret?

Ci ludzie nie są lepsi, mądrzejsi. Oni po prostu mają odpowiednie metody. Mogą spojrzeć na problem i wymyślić fantastyczne rozwiązanie, ponieważ mają system, który pozwala im to zrobić.

IMG_20161030_100805
Przechwyć_2017_12_20_14_35_45_6
Zacznij już dzisiaj . Jestem tak pewny, że pokochasz DUOLIFE, i dlatego oferuję Ci  pełną ochronę , bez pytań, kompletne wprowadzenie w Zdrowie , Biznes, Rozwój Osobisty,  99% gwarancji na uzyskanie dochodu pasywnego ... Biorę  całe ryzyko na siebie.
Najczęstsze pytania i wątpliwości.

Czy z zostaniem klubowiczem wiążą się jakieś koszty?
Nie. Wybierasz pakiet produktów które Cię interesują i od następnego zamówienia kupujesz zawsze produkty z rabatem klubowym.

Czy jest jakaś minimalna kwota, na którą trzeba składać zamówienia?
Nie, nie ma takiej kwoty. Klubowicz jest niezależny, to znaczy, że sam decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Nie ma więc żadnych kar za niezłożenie zamówienia w którymkolwiek miesiącu, a firma nie wysyła do Klubowiczów żadnych niezamówionych produktów. Należy jednak pamiętać, że firma nagradza swoich aktywnych klubowiczów i do każdego czwartego zamówienia dodaje zestaw Duolife dzień/noc za 1 zł przy zakupach za 250 punktów i 2 takie zestawy przy zakupach za 500 punktów.

Czy można wycofać się z umowy? 
Tak, umowa jest podpisywana na czas nieokreślony. Można od niej odstąpić w dowolnym momencie i bez podania przyczyny, nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Czemu nie dzisiaj?
Kupuj produkty taniej. Zarób dodatkowe pieniądze i ciesz się swoim zdrowiem. Dołącz do zgranego zespołu klubowiczów i razem ze mną odkryj nowe możliwości. Wypełnij formularz, a w ciągu 1 dnia roboczego skontaktuje się z Tobą osoba, która odpowie na Twoje pytania, założy konto klubowicza. Najpóźniej jutro będziesz mógł złożyć swoje zamówienie. Koniec z długim oczekiwaniem na produkty.
Jeszcze niezdecydowany na konkretne produkty?
Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na konkretne produkty, to prześlij na adres: duolife@janowiakandrzej.info.pl zapytanie na temat interesujących Cię produktów. Otrzymasz rzeczową i obiektywną poradę i pomoc w odnalezieniu najbardziej odpowiednich produktów.
Copyright 2014 - WP Profit Builder - All Rights Reserved