Zadzwoń dzisiaj: 0048 512 956 102
Home /

Zrzeczenie się

Przykłady z materiałów nie mogą być interpretowane jako obietnica lub gwarancja zarobków. Potencjał zarabiania jest całkowicie zależny od osoby korzystającej z naszego produktu, pomysłów, technik i włożonego wysiłku.
Twój poziom sukcesu w osiąganiu wyników deklarowanych w naszych materiałach zależy od poświęconego czasu, pomysłów i technik, wiedzy i różnych umiejętności. Ponieważ czynniki te różnią się w zależności od osoby, nie możemy zagwarantować sukces czy poziom dochodów.

Wszelkie roszczenia z tytułu dochodu lub wyników na sprzedaży produktów w Duolife lub innej nie może być zagwarantowany.Ze względu na fakt, że dostawca materiałów nie może zagwarantować wysiłku użytkownika, sukces nie może być wyraźnie zagwarantowany.

Każdy sukces i dochody z reklam za pomocą Google Adsense nie można zagwarantować. Użytkownik musi korzystać z wiedzy, przewidzianej w materiałach lub mając wiedzę na temat innych metod poza materiałami.

Wszelkie roszczenia dotyczące dochodów partnerskich lub sukcesu jako partner również nie są gwarantowane. Użytkownik materiałów jest sam odpowiedzialny za sukces lub jego brak po wykonaniu jakichkolwiek technik, które mają do czynienia z marketingiem.

Materiały do produktów na mojej stronie internetowej mogą zawierać informacje, które zawiera lub jest oparty na wypowiedziach prognozujących. Wypowiedzi prognozujące oddają nasze oczekiwania i prognozy dotyczące przyszłych zdarzeń.

Można zidentyfikować te stwierdzenia przez fakt, że nie odnoszą się wyłącznie do danych historycznych lub bieżących. Używam takich słów jak "przewidywać", "szacować", "oczekiwać", "projekt", "zamierzać", "uważać", "plan" i inne słowa i terminy o podobnym znaczeniu w związku z opisem potencjalnych zarobków lub wynik finansowy.

Wszystkie wypowiedzi tutaj prognozujące lub na którykolwiek z moich materiałów sprzedaży przeznaczone są do wyrażenia opinii o potencjalnych zarobkach.

Ta strona może zawierać linki partnerskie, gdzie reklamodawca / twórca zarabia prowizję w przypadku zakupu produktu. Ta witryna może mieć linki do produktów Duolife lub innej jako partner i / lub mogą generować dochód jeśli użytkownik kliknie na reklamy prezentowane przez Google AdSense lub jakiejkolwiek innej kontekstowej programu reklamowego. linki partnerskie stron internetowych możą być obecne i właściciel witryny może zarobić prowizje polecając produkty na tej stronie.

Wyniki różnią się, a jak przy każdej okazji robienia pieniędzy, można zrobić więcej lub mniej. Sukces w jakiejkolwiek możliwości zarabiania pieniędzy jest wynikiem ciężkiej pracy, czasu i wielu innych czynników.
http://www.janowiakandrzej.info.pl.